Sint-Truiden
Belgie·Zal. 1924
#12
8PTS
8ODEHRÁNO
Stadion Daio Wasabi Stayen, Sint-Truiden (St.-Trond)
14 600
Umělá tráva
Aktuální forma
L
L
L
W
L
posledních 5 zápasůPro League
29
18
8
46
32
7
Nejlepší výhra 4-0
Nejhorší prohra 0-3
Aktuální výsledky
H
2-0
W
A
4-3
L
H
0-2
L
A
2-0
L
H
4-0
W
Nadcházející
H
18/10/202616:30
A
22/10/202619:00
A
25/10/202615:00
1 hráč momentálně chybí
Brankáři(4)
GólyGAsistenceA
16
25 letJapan193 cm3150 min4
0
0
21
20 letBelgium190 cm179 min
0
0
12
35 letBelgium190 cm1 min
0
0
35
18 letBelgium
0
0
Obránci(6)
GólyGAsistenceA
5
35 letJapan183 cm2692 min4
1
1
26
31 letNorth Macedonia187 cm2249 min4
0
0
23
29 letBelgium189 cm380 min
1
0
33
22 letBelgium187 cm68 min
0
0
4
22 letJapan192 cm
0
0
39
19 letBelgium
0
0
Záložníci(7)
GólyGAsistenceA
8
28 letFrance181 cm3079 min5
2
3
3
24 letJapan177 cm2268 min
1
3
14
24 letFrance878 min31
3
2
38
25 letJapan174 cm590 min1
2
2
32
19 letBelgium8 min
0
0
18
21 letJapan185 cm
0
0
71
24 letJapan170 cm
0
0
Útočníci(8)
GólyGAsistenceA
10
25 letMorocco180 cm3036 min3
5
5
60
24 letBelgium176 cm2815 min10
1
1
7
27 letAlbania179 cm1781 min31
6
2
99
19 letJapan171 cm82 min
0
0
22
31 letBelgium185 cm48 min
0
0
19
20 let
0
0
18 letBelgium
0
0
77
23 let
0
0
Konferenční liga
Pro League
Evropská liga
| # | Tým | P | W | D | L | GD | Pts | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 7 | 1 | 0 | +11 | 22 | ||
| 2 | 8 | 7 | 0 | 1 | +15 | 21 | ||
| 3 | 8 | 7 | 0 | 1 | +9 | 21 | ||
| 4 | 8 | 6 | 2 | 0 | +18 | 20 | ||
| 5 | 8 | 5 | 1 | 2 | +3 | 16 | ||
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +3 | 13 | ||
| 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | +4 | 12 | ||
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | ||
| 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | ||
| 10 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | ||
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | -6 | 9 | ||
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -1 | 8 | ||
| 13 | 8 | 2 | 1 | 5 | -8 | 7 | ||
| 14 | 8 | 1 | 3 | 4 | -8 | 6 | ||
| 15 | 8 | 1 | 2 | 5 | -8 | 5 | ||
| 16 | 8 | 1 | 1 | 6 | -10 | 4 | ||
| 17 | 8 | 1 | 0 | 7 | -16 | 3 | ||
| 18 | 8 | 0 | 3 | 5 | -7 | 3 |
Bilance v sezóně
29
ODEHRÁNO
18
VÝHRY
3
REMÍZY
8
PROHRY
Góly
46
VSTŘELENÉ
32
OBDRŽENÉ
7
ČISTÁ KONTA
Průměr vstřelených 1.59
Průměr obdržených 1.10
Nejlepší výhra 4-0
Nejhorší prohra 0-3
Útok
412
53
161
Držení míče
54.0%46.0%
TÝMSOUPEŘI
Domácí vs hosté
10
VÝHRY DOMA
8
VÝHRY VENKU
z Pisa
Zdarma
02.09.2026
z Augsburg
Zdarma
02.09.2026
z Tottenham
Zdarma
31.08.2026
do Sparta Prague
30 mil. EUR
23.08.2026
do Sparta Prague
3 mil. EUR
23.08.2026
z Al Hilal
Zdarma
16.08.2026
do Virton
Zdarma
14.08.2026
z Samsunspor
Zdarma
13.08.2026
z Zaragoza
1,5 mil. EUR
06.08.2026
z Zaragoza
15 mil. EUR
06.08.2026
z Zaragoza
Zdarma
06.08.2026
do Dender
Zdarma
31.07.2026
do Patro Eisden
Zdarma
29.07.2026
z Kashima Antlers
Zdarma
19.07.2026
z Cerezo Osaka
15 mil. EUR
16.07.2026
z Cerezo Osaka
1,5 mil. EUR
16.07.2026
z St. Truiden
Zdarma
30.06.2026
z Vancouver Whitecaps
700 tis. EUR
30.06.2026
z RWDM Brussels
Zdarma
30.06.2026
do Anderlecht
Zdarma
29.06.2026
do Creemers Wiene
Zdarma
29.06.2026
z Gijon
Zdarma
29.06.2026
do Dun. Streda
Zdarma
29.06.2026
do Samsunspor
Zdarma
29.06.2026
do Dun. Streda
Zdarma
29.06.2026
z OC Charleroi
Zdarma
29.06.2026
do Coppens Jo
Zdarma
29.06.2026
do Vancouver Whitecaps
Zdarma
29.06.2026
do Valladolid
Zdarma
29.06.2026
do Freiburg
7 mil. EUR
29.06.2026
Druhé místo
2
TITULY
Vítěz
2
TITULY
Druhé místo
1
TITUL
1 hráč momentálně chybí
Zranění zadního stehna
Mimo hru
akt. 18.10.2026
Sint-Truiden je fotbalový tým z Belgie, založený v roce 1924. Domácí zápasy se hrají na stadionu Stadion Daio Wasabi Stayen, Sint-Truiden (St.-Trond) s kapacitou 14 600 diváků. V tabulce soutěže Pro League je tým aktuálně na 12. místě s 8 body.