Club Brugge
Belgie·Zal. 1891
#16
3PTS
2ODEHRÁNO
Stadion Jan Breydel, Bruggy
29 062
Tráva
Aktuální forma
W
L
posledních 2 zápasůPro League
29
19
7
55
35
8
Nejlepší výhra 5-1
Nejhorší prohra 0-1
Aktuální výsledky
H
1-0
W
A
3-4
W
A
1-4
W
H
3-0
W
H
3-1
W
Nadcházející
H
21/10/202619:00
H
25/10/202615:00
Brankáři(3)
GólyGAsistenceA
22
38 letBelgium193 cm649 min1
0
0
29
29 letBelgium187 cm521 min
0
0
1
37 letSwitzerland183 cm
0
0
Obránci(5)
GólyGAsistenceA
44
33 letBelgium190 cm1258 min1
2
0
64
21 letBelgium176 cm861 min1
0
1
41
24 letBelgium180 cm274 min
0
0
3
24 letSouth Korea190 cm
0
0
32
22 letBelgium182 cm
0
0
Záložníci(6)
GólyGAsistenceA
20
34 letBelgium195 cm1260 min2
4
4
10
26 letNorway174 cm304 min
0
0
80
23 letFrance180 cm19 min
0
0
16
19 letSwitzerland183 cm
0
0
8
23 letEngland183 cm
0
0
62
23 letBelgium182 cm
0
0
Útočníci(5)
GólyGAsistenceA
9
22 letPortugal169 cm882 min
3
3
7
22 letGermany183 cm692 min
4
2
17
22 letBelgium181 cm529 min1
4
0
67
21 letSenegal180 cm398 min1
2
1
11
20 letSpain
0
0
Belgický pohár
UEFA Champions League
UEFA Champions League
Pro League
| # | Tým | P | W | D | L | GD | Pts | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +7 | 6 | ||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | +7 | 6 | ||
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | +7 | 6 | ||
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | ||
| 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 6 | ||
| 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 6 | ||
| 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 6 | ||
| 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | +2 | 6 | ||
| 9 | 2 | 2 | 0 | 0 | +2 | 6 | ||
| 10 | 2 | 1 | 1 | 0 | +5 | 4 | ||
| 11 | 2 | 1 | 1 | 0 | +2 | 4 | ||
| 12 | 2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 3 | ||
| 13 | 2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 3 | ||
| 14 | 2 | 1 | 0 | 1 | +1 | 3 | ||
| 15 | 2 | 1 | 0 | 1 | +1 | 3 | ||
| 16 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | ||
| 17 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | ||
| 18 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | ||
| 19 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 3 | ||
| 20 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 3 | ||
| 21 | 2 | 1 | 0 | 1 | -2 | 3 | ||
| 22 | 2 | 1 | 0 | 1 | -2 | 3 | ||
| 23 | 2 | 1 | 0 | 1 | -3 | 3 | ||
| 24 | 2 | 1 | 0 | 1 | -4 | 3 | ||
| 25 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | ||
| 26 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | ||
| 27 | 2 | 0 | 1 | 1 | -2 | 1 | ||
| 28 | 2 | 0 | 1 | 1 | -6 | 1 | ||
| 29 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 | ||
| 30 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 | ||
| 31 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 | ||
| 32 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 | ||
| 33 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 34 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 35 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | ||
| 36 | 2 | 0 | 0 | 2 | -8 | 0 |
Bilance v sezóně
29
ODEHRÁNO
19
VÝHRY
3
REMÍZY
7
PROHRY
Góly
55
VSTŘELENÉ
35
OBDRŽENÉ
8
ČISTÁ KONTA
Průměr vstřelených 1.90
Průměr obdržených 1.21
Nejlepší výhra 5-1
Nejhorší prohra 0-1
Útok
469
59
189
Držení míče
62.0%38.0%
TÝMSOUPEŘI
Domácí vs hosté
10
VÝHRY DOMA
9
VÝHRY VENKU
do Eindhoven FC
Zdarma
31.08.2026
do Hertha Berlin
Zdarma
30.08.2026
z Bayern Munich
50 mil. EUR
26.08.2026
z Bayern Munich
5 mil. EUR
26.08.2026
z Al Ahli SC
40 mil. EUR
21.08.2026
z Al Ahli SC
4 mil. EUR
21.08.2026
do Tromso
Zdarma
17.08.2026
do Werder Bremen
Zdarma
12.08.2026
do Sampdoria
10 mil. EUR
10.08.2026
do Sampdoria
1 mil. EUR
10.08.2026
z Mallorca
12 mil. EUR
07.08.2026
z Mallorca
120 mil. EUR
07.08.2026
z West Ham
10 mil. EUR
03.08.2026
z West Ham
100 mil. EUR
03.08.2026
z West Ham U21
100 mil. EUR
03.08.2026
z Midtjylland
70 mil. EUR
02.08.2026
do Westerlo
10 mil. EUR
02.08.2026
do Westerlo
1 mil. EUR
02.08.2026
z Midtjylland
7 mil. EUR
02.08.2026
do Eintracht Frankfurt
9 mil. EUR
31.07.2026
do Eintracht Frankfurt
90 mil. EUR
31.07.2026
do Levante
3 mil. EUR
31.07.2026
do Levante
30 mil. EUR
31.07.2026
do Arsenal
400 mil. EUR
21.07.2026
do Arsenal
40 mil. EUR
21.07.2026
do Kortrijk
15 mil. EUR
18.07.2026
do Kortrijk
1,5 mil. EUR
18.07.2026
z Luzern
6 mil. EUR
14.07.2026
z Luzern
60 mil. EUR
14.07.2026
z Inter
Zdarma
13.07.2026
Druhé místo
26
TITULŮ
Vítěz
19
TITULŮ
Vítěz
18
TITULŮ
Vítěz
12
TITULŮ
Druhé místo
8
TITULŮ
Druhé místo
4
TITULY
Druhé místo
1
TITUL
Druhé místo
1
TITUL
Club Brugge je fotbalový tým z Belgie, založený v roce 1891. Domácí zápasy se hrají na stadionu Stadion Jan Breydel, Bruggy s kapacitou 29 062 diváků. V tabulce soutěže Pro League je tým aktuálně na 2. místě s 21 body.