Stuttgart II
Německo·Zal. 1893
#6
14PTS
10ODEHRÁNO
Aréna WIRmachenDRUCK, Aspach
10 001
Tráva
Aktuální forma
W
W
D
D
L
posledních 5 zápasů3 Liga
20
8
10
24
31
3
Nejlepší výhra 3-1
Nejhorší prohra 0-4
Aktuální výsledky
A
0-1
W
H
3-2
W
A
1-1
D
H
0-0
D
H
3-3
D
Nadcházející
H
24/10/202614:30
1 hráč momentálně chybí
Brankáři(3)
GólyGAsistenceA
28
30 letGermany186 cm180 min
0
0
1
21 let
0
0
22
22 letSwitzerland190 cm
0
0
Obránci(11)
GólyGAsistenceA
29
31 letGermany184 cm1408 min41
1
0
4
20 letGermany191 cm1233 min4
0
1
6
28 letGermany190 cm842 min31
0
0
13
21 letGermany190 cm744 min5
0
0
35
23 letAustria189 cm693 min1
0
0
45
24 letSwitzerland181 cm68 min
0
0
37
21 letGermany172 cm
0
0
24
19 letBelgium
0
0
22
21 let
0
0
40
21 let
0
0
34
19 letGermany
0
0
Záložníci(6)
GólyGAsistenceA
10
30 letGermany172 cm1484 min5
4
3
47
19 let937 min2
0
0
18
20 let383 min2
0
0
19
20 let134 min1
1
0
15
18 letUkraine
0
0
31
22 letGermany184 cm
0
0
Útočníci(9)
GólyGAsistenceA
7
20 letGermany1050 min2
0
2
26
21 letGermany174 cm767 min
2
2
30
22 letPoland189 cm157 min1
1
0
27
20 letGermany179 cm
0
0
37
20 letGermany183 cm
0
0
25
17 letGermany
0
0
11
21 letGermany
0
0
9
20 let
0
0
36
21 letGermany180 cm
0
0
3 Liga
| # | Tým | P | W | D | L | GD | Pts | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 0 | 1 | +15 | 24 | ||
| 2 | 9 | 6 | 1 | 2 | +13 | 19 | ||
| 3 | 10 | 5 | 3 | 2 | +5 | 18 | ||
| 4 | 10 | 5 | 2 | 3 | +7 | 17 | ||
| 5 | 10 | 4 | 3 | 3 | -2 | 15 | ||
| 6 | 10 | 4 | 2 | 4 | -1 | 14 | ||
| 7 | 10 | 4 | 2 | 4 | -1 | 14 | ||
| 8 | 10 | 4 | 2 | 4 | -2 | 14 | ||
| 9 | 10 | 4 | 2 | 4 | -2 | 14 | ||
| 10 | 9 | 4 | 1 | 4 | +4 | 13 | ||
| 11 | 10 | 4 | 1 | 5 | 0 | 13 | ||
| 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | -3 | 12 | ||
| 13 | 9 | 3 | 3 | 3 | -3 | 12 | ||
| 14 | 10 | 3 | 3 | 4 | -3 | 12 | ||
| 15 | 10 | 3 | 3 | 4 | -6 | 12 | ||
| 16 | 10 | 3 | 2 | 5 | -4 | 11 | ||
| 17 | 10 | 2 | 4 | 4 | +1 | 10 | ||
| 18 | 10 | 2 | 4 | 4 | -3 | 10 | ||
| 19 | 9 | 3 | 1 | 5 | -5 | 10 | ||
| 20 | 9 | 1 | 2 | 6 | -10 | 5 |
Bilance v sezóně
20
ODEHRÁNO
8
VÝHRY
2
REMÍZY
10
PROHRY
Góly
24
VSTŘELENÉ
31
OBDRŽENÉ
3
ČISTÁ KONTA
Průměr vstřelených 1.20
Průměr obdržených 1.55
Nejlepší výhra 3-1
Nejhorší prohra 0-4
Útok
282
0
104
Držení míče
57.0%43.0%
TÝMSOUPEŘI
Domácí vs hosté
6
VÝHRY DOMA
2
VÝHRY VENKU
do Venlo
Zdarma
01.09.2026
z Stuttgart II
Zdarma
31.07.2026
z Union Berlin
Zdarma
01.07.2026
z Hertha Berlin
Zdarma
30.06.2026
z B. Monchengladbach II
Zdarma
30.06.2026
z Stuttgart II
Zdarma
30.06.2026
z Stuttgart U19
Zdarma
30.06.2026
z Stuttgart U19
Zdarma
30.06.2026
z Luzern
Zdarma
30.06.2026
do Famalicao
Zdarma
29.06.2026
do Tritschler David
Zdarma
29.06.2026
z Illertissen
Zdarma
29.06.2026
do Freiburg II
Zdarma
29.06.2026
do Illertissen
Zdarma
31.08.2025
z RB Leipzig
Zdarma
08.08.2025
z RB Leipzig
Zdarma
07.08.2025
do Stuttgart
Zdarma
30.06.2025
z Stuttgart II
Zdarma
30.06.2025
z Stuttgart II
Zdarma
30.06.2025
z Walldorf
Zdarma
30.06.2025
z Stuttgart II
Zdarma
30.06.2025
z Stuttgart II
Zdarma
30.06.2025
do VfB Lubeck
Zdarma
29.06.2025
do Eintracht Frankfurt II
Zdarma
29.06.2025
do Prishtina
Zdarma
29.06.2025
do Lubeck
Zdarma
29.06.2025
z Erfurt
Zdarma
29.06.2025
do FC 08 Homburg
Zdarma
01.06.2025
do Lecce
800 tis. EUR
30.01.2025
do Erfurt
Zdarma
04.01.2025
1 hráč momentálně chybí
Svalové zranění
Mimo hru
akt. 18.10.2026
Stuttgart II je fotbalový tým z Německo, založený v roce 1893. Domácí zápasy se hrají na stadionu Aréna WIRmachenDRUCK, Aspach s kapacitou 10 001 diváků. V tabulce soutěže 3 Liga je tým aktuálně na 6. místě s 14 body.