Bayer Leverkusen
Německo·Zal. 1904
#2
6PTS
2ODEHRÁNO
BayArena, Leverkusen
30 210
Tráva
Aktuální forma
W
W
posledních 2 zápasůBundesliga
29
14
7
56
38
7
Nejlepší výhra 6-0
Nejhorší prohra 0-3
Aktuální výsledky
A
0-4
W
A
3-4
W
H
2-0
W
H
2-0
W
A
2-2
D
Nadcházející
H
18/10/202613:30
A
22/10/202616:45
A
25/10/202614:30
1 hráč momentálně chybí
Brankáři(3)
GólyGAsistenceA
28
35 letGermany193 cm540 min
0
0
36
33 letGermany186 cm
0
0
12
18 let
0
0
Obránci(2)
GólyGAsistenceA
17
35 letSpain173 cm364 min1
0
1
15
23 letGermany187 cm
0
0
Záložníci(7)
GólyGAsistenceA
24
29 letSpain173 cm1005 min2
2
0
8
32 letGermany187 cm744 min11
1
0
7
34 letGermany176 cm81 min
0
0
23
27 letNigeria173 cm29 min
0
0
30
18 let
0
0
23
17 letGermany186 cm
0
0
14
17 letBosnia and Herzegovina
0
0
Útočníci(5)
GólyGAsistenceA
14
30 letCzech Republic191 cm537 min
4
1
11
29 letFrance184 cm156 min
0
0
19
27 letFrance170 cm
0
0
18 letMali
0
0
22
25 letNigeria189 cm
0
0
Evropská liga
Německý pohár
Přátelské zápasy klubů
Bundesliga
Evropská liga
| # | Tým | P | W | D | L | GD | Pts | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +6 | 6 | ||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | +6 | 6 | ||
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | ||
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 6 | ||
| 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 6 | ||
| 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 6 | ||
| 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | +3 | 6 | ||
| 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | +2 | 6 | ||
| 9 | 2 | 2 | 0 | 0 | +2 | 6 | ||
| 10 | 2 | 2 | 0 | 0 | +2 | 6 | ||
| 11 | 2 | 1 | 1 | 0 | +3 | 4 | ||
| 12 | 2 | 1 | 1 | 0 | +3 | 4 | ||
| 13 | 2 | 1 | 1 | 0 | +1 | 4 | ||
| 14 | 2 | 1 | 1 | 0 | +1 | 4 | ||
| 15 | 2 | 1 | 0 | 1 | +3 | 3 | ||
| 16 | 2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 3 | ||
| 17 | 2 | 1 | 0 | 1 | +1 | 3 | ||
| 18 | 2 | 1 | 0 | 1 | +1 | 3 | ||
| 19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | ||
| 20 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | ||
| 21 | 2 | 1 | 0 | 1 | -3 | 3 | ||
| 22 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | ||
| 23 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | ||
| 24 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | ||
| 25 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | ||
| 26 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 1 | ||
| 27 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 1 | ||
| 28 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 | ||
| 29 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 | ||
| 30 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 | ||
| 31 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 32 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 33 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | ||
| 34 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | ||
| 35 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | ||
| 36 | 2 | 0 | 0 | 2 | -8 | 0 |
Bilance v sezóně
29
ODEHRÁNO
14
VÝHRY
8
REMÍZY
7
PROHRY
Góly
56
VSTŘELENÉ
38
OBDRŽENÉ
7
ČISTÁ KONTA
Průměr vstřelených 1.93
Průměr obdržených 1.31
Nejlepší výhra 6-0
Nejhorší prohra 0-3
Útok
412
73
143
Držení míče
58.0%42.0%
TÝMSOUPEŘI
Domácí vs hosté
8
VÝHRY DOMA
6
VÝHRY VENKU
z Al Ittihad
280 mil. EUR
31.08.2026
z Al Ittihad
28 mil. EUR
31.08.2026
z Strasbourg
300 mil. EUR
31.08.2026
z Strasbourg
30 mil. EUR
31.08.2026
do Racing Santander
Zdarma
31.08.2026
do Werder Bremen
Zdarma
31.08.2026
do Levante
Zdarma
29.08.2026
do Besiktas
Zdarma
26.08.2026
do Besiktas
3 mil. EUR
25.08.2026
do Ipswich
225 mil. EUR
25.08.2026
do Ipswich
22,5 mil. EUR
25.08.2026
do Besiktas
30 mil. EUR
25.08.2026
do Hertha Berlin
Zdarma
19.08.2026
do OFI Crete
Zdarma
15.08.2026
do OFI Crete U19
Zdarma
15.08.2026
do Roda
Zdarma
11.08.2026
z Marseille
23 mil. EUR
10.08.2026
z Marseille
230 mil. EUR
10.08.2026
do Lorient
500 tis. EUR
07.08.2026
z Napoli
26 mil. EUR
04.08.2026
z Napoli
260 mil. EUR
04.08.2026
do Celta Vigo
Zdarma
02.08.2026
do Juventus
32 mil. EUR
31.07.2026
do Juventus
320 mil. EUR
31.07.2026
do AZ Alkmaar
2,3 mil. EUR
27.07.2026
do AZ Alkmaar
23 mil. EUR
27.07.2026
do Cottbus
Zdarma
26.07.2026
z Hoffenheim
20 mil. EUR
24.07.2026
z Hoffenheim
2 mil. EUR
24.07.2026
do Gijon
Zdarma
19.07.2026
Druhé místo
6
TITULŮ
Druhé místo
3
TITULY
Vítěz
2
TITULY
Druhé místo
1
TITUL
Druhé místo
1
TITUL
Vítěz
1
TITUL
Vítěz
1
TITUL
Vítěz
1
TITUL
Vítěz
1
TITUL
Druhé místo
1
TITUL
1 hráč momentálně chybí
Nemoc
Mimo hru
akt. 18.10.2026
Bayer Leverkusen je fotbalový tým z Německo, založený v roce 1904. Domácí zápasy se hrají na stadionu BayArena, Leverkusen s kapacitou 30 210 diváků. V tabulce soutěže Bundesliga je tým aktuálně na 4. místě s 10 body.