Forest Green Rovers
Anglie·Zal. 1890
#16
15PTS
12ODEHRÁNO
The Bolt New Lawn, Nailsworth, Gloucestershire
5 140
Tráva
Aktuální forma
L
D
D
L
D
posledních 5 zápasůFA Cup
1
0
1
3
4
0
Nejhorší prohra 3-4
Aktuální výsledky
H
2-4
L
H
1-1
D
A
3-3
D
H
1-3
L
A
1-1
D
Nadcházející
A
17/10/202614:00
Brankáři(3)
GólyGAsistenceA
30
18 let
0
0
1
29 letEngland196 cm
0
0
12
26 letIreland192 cm
0
0
Obránci(10)
GólyGAsistenceA
23
25 letNigeria196 cm
0
0
26
21 letDR Congo
0
0
27
25 let
0
0
15
22 letWales
0
0
5
26 let
0
0
22
23 letEngland182 cm
0
0
3
26 let
0
0
2
31 letIreland178 cm
0
0
24
27 letScotland185 cm
0
0
35
19 let
0
0
Záložníci(11)
GólyGAsistenceA
30
22 letEngland190 cm
0
0
4
25 letEngland175 cm
0
0
29
22 letGhana176 cm
0
0
25
20 letSaint Kitts and Nevis
0
0
48
0
0
8
32 letEngland178 cm
0
0
17
23 let
0
0
31
19 let
0
0
28
0
0
6
24 letEngland182 cm
0
0
2
27 let
0
0
Útočníci(12)
GólyGAsistenceA
41
18 let
0
0
18
23 letEngland
0
0
9
26 letEngland
0
0
11
25 letEngland
0
0
19
20 let
0
0
16
27 let
0
0
21
28 letGrenada186 cm
0
0
7
27 letScotland175 cm
0
0
33
23 letNetherlands180 cm
0
0
14
30 letEngland185 cm
0
0
10
26 letWales
0
0
20
22 letEngland
0
0
FA Cup
| # | Tým | P | W | D | L | GD | Pts | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 11 | 2 | 0 | +21 | 35 | ||
| 2 | 13 | 9 | 1 | 3 | +12 | 28 | ||
| 3 | 13 | 8 | 3 | 2 | +12 | 27 | ||
| 4 | 13 | 7 | 4 | 2 | +17 | 25 | ||
| 5 | 13 | 7 | 3 | 3 | +9 | 24 | ||
| 6 | 13 | 8 | 0 | 5 | +1 | 24 | ||
| 7 | 13 | 7 | 2 | 4 | +6 | 23 | ||
| 8 | 13 | 6 | 3 | 4 | +6 | 21 | ||
| 9 | 13 | 7 | 0 | 6 | -4 | 21 | ||
| 10 | 13 | 6 | 2 | 5 | +7 | 20 | ||
| 11 | 13 | 5 | 5 | 3 | +3 | 20 | ||
| 12 | 13 | 5 | 3 | 5 | +2 | 18 | ||
| 13 | 13 | 5 | 3 | 5 | -4 | 18 | ||
| 14 | 13 | 4 | 5 | 4 | +3 | 17 | ||
| 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 0 | 15 | ||
| 16 | 12 | 4 | 3 | 5 | -3 | 15 | ||
| 17 | 13 | 4 | 3 | 6 | -6 | 15 | ||
| 18 | 13 | 4 | 2 | 7 | -9 | 14 | ||
| 19 | 13 | 3 | 3 | 7 | -7 | 12 | ||
| 20 | 13 | 4 | 0 | 9 | -7 | 12 | ||
| 21 | 13 | 3 | 3 | 7 | -8 | 12 | ||
| 22 | 12 | 3 | 1 | 8 | -6 | 10 | ||
| 23 | 13 | 2 | 1 | 10 | -22 | 7 | ||
| 24 | 13 | 1 | 1 | 11 | -23 | 4 |
Bilance v sezóně
1
ODEHRÁNO
0
VÝHRY
0
REMÍZY
1
PROHRY
Góly
3
VSTŘELENÉ
4
OBDRŽENÉ
0
ČISTÁ KONTA
Průměr vstřelených 3.00
Průměr obdržených 4.00
Nejhorší prohra 3-4
Útok
16
1
6
Držení míče
47.0%53.0%
TÝMSOUPEŘI
Domácí vs hosté
0
VÝHRY DOMA
0
VÝHRY VENKU
z Aberdeen
Zdarma
08.10.2026
z Hereford
Zdarma
30.09.2026
z Worthing
Zdarma
20.09.2026
z Bristol Rovers
Zdarma
17.09.2026
do Maidenhead
Zdarma
17.09.2026
z West Ham
Zdarma
13.09.2026
z St. Louis City 2
Zdarma
09.09.2026
z Reading U21
Zdarma
03.09.2026
z Reading
Zdarma
03.09.2026
z Accrington
Zdarma
25.08.2026
z Hemel Hempstead
Zdarma
09.08.2026
do Weston-super-Mare
Zdarma
06.08.2026
do Worthing
Zdarma
06.08.2026
z Swindon
Zdarma
05.08.2026
do Walsh Stephen
Zdarma
29.07.2026
do Hereford
Zdarma
28.07.2026
do Hearts
585 tis. EUR
22.07.2026
z Tranmere
Zdarma
22.07.2026
z Liverpool U21
Zdarma
21.07.2026
z Altrincham
Zdarma
16.07.2026
z Stoke
Zdarma
06.07.2026
z Kidderminster
Zdarma
02.07.2026
z Wycombe
Zdarma
30.06.2026
do Hartpury University
Zdarma
30.06.2026
z Tranmere
Zdarma
30.06.2026
z Wycombe
Zdarma
30.06.2026
z Carshalton
Zdarma
30.06.2026
z Scunthorpe
Zdarma
30.06.2026
do Carlisle
Zdarma
29.06.2026
do Newport
Zdarma
29.06.2026
Druhé místo
1
TITUL
Vítěz
1
TITUL
Forest Green Rovers je fotbalový tým z Anglie, založený v roce 1890. Domácí zápasy se hrají na stadionu The Bolt New Lawn, Nailsworth, Gloucestershire s kapacitou 5 140 diváků. V tabulce soutěže Conference je tým aktuálně na 16. místě s 15 body.