Lusitânia Lourosa
Portugalsko·Zal. 1924
#1
17PTS
7ODEHRÁNO
Estádio do Lusitânia FC, Lourosa
11 000
Tráva
Aktuální forma
D
W
W
W
D
posledních 5 zápasůAktuální výsledky
H
1-1
D
A
1-3
W
A
1-2
W
H
2-1
W
A
0-2
W
Nadcházející
H
18/10/202614:00
Brankáři(4)
GólyGAsistenceA
29
26 letPortugal188 cm
0
0
1
29 letBrazil193 cm
0
0
23
31 letPortugal188 cm
0
0
23
31 let
0
0
Obránci(10)
GólyGAsistenceA
22
22 letPortugal185 cm
0
0
60
28 letBrazil170 cm
0
0
4
26 letMauritius201 cm
0
0
52
21 let
0
0
42
25 letPortugal186 cm
0
0
40
18 letPortugal
0
0
16
33 letPortugal177 cm
0
0
24
32 letPortugal179 cm
0
0
3
34 letPortugal187 cm
0
0
5
30 letPortugal186 cm
0
0
Záložníci(7)
GólyGAsistenceA
10
26 letPortugal178 cm
0
0
6
25 letPortugal
0
0
20
25 letPortugal185 cm
0
0
27
31 letPortugal180 cm
0
0
46
18 letPortugal
0
0
88
23 letPortugal188 cm
0
0
33
19 let
0
0
Útočníci(10)
GólyGAsistenceA
90
22 let
0
0
12
37 letPortugal180 cm
0
0
17
27 letPortugal180 cm
0
0
9
36 letPortugal189 cm
0
0
80
19 let
0
0
7
29 letPortugal177 cm
0
0
11
25 letVenezuela178 cm
0
0
21
26 letPortugal169 cm
0
0
19
23 let
0
0
21
31 let
0
0
Division2
Portugalský pohár
Přátelské zápasy klubů
Portugalský pohár
| # | Tým | P | W | D | L | GD | Pts | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 5 | 2 | 0 | +7 | 17 | ||
| 2 | 7 | 5 | 0 | 2 | +4 | 15 | ||
| 3 | 7 | 4 | 2 | 1 | +7 | 14 | ||
| 4 | 7 | 4 | 1 | 2 | +7 | 13 | ||
| 5 | 7 | 4 | 1 | 2 | +3 | 13 | ||
| 6 | 7 | 4 | 0 | 3 | 0 | 12 | ||
| 7 | 7 | 4 | 0 | 3 | +2 | 12 | ||
| 8 | 7 | 3 | 2 | 2 | +1 | 11 | ||
| 9 | 7 | 3 | 1 | 3 | +1 | 10 | ||
| 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | +1 | 10 | ||
| 11 | 7 | 3 | 1 | 3 | -1 | 10 | ||
| 12 | 7 | 2 | 3 | 2 | +1 | 9 | ||
| 13 | 7 | 2 | 1 | 4 | -8 | 7 | ||
| 14 | 7 | 1 | 3 | 3 | -2 | 6 | ||
| 15 | 7 | 1 | 3 | 3 | -3 | 6 | ||
| 16 | 7 | 1 | 2 | 4 | -4 | 5 | ||
| 17 | 7 | 1 | 2 | 4 | -8 | 5 | ||
| 18 | 7 | 0 | 1 | 6 | -8 | 1 |
z SC Farense
Zdarma
03.09.2026
do Rio Ave
10 mil. EUR
02.09.2026
do Rio Ave
1 mil. EUR
02.09.2026
z Pacos Ferreira
Zdarma
31.08.2026
do Pacos Ferreira
Zdarma
12.08.2026
z Lusitania FC
Zdarma
08.08.2026
do Santarem
Zdarma
30.07.2026
do Felgueiras U23
Zdarma
30.07.2026
z Petrolul
Zdarma
29.07.2026
do Pacos Ferreira
Zdarma
25.07.2026
do Vitoria Guimaraes B
Zdarma
22.07.2026
z Atlanta United 2
Zdarma
22.07.2026
do Tondela
Zdarma
21.07.2026
do Tiago Dias
Zdarma
21.07.2026
z Las Palmas
Zdarma
20.07.2026
do Palacios Aly
Zdarma
19.07.2026
do Santarem
Zdarma
19.07.2026
z Leixoes
Zdarma
13.07.2026
do AD Fafe
Zdarma
10.07.2026
do Trofense
Zdarma
07.07.2026
do Trofense
Zdarma
07.07.2026
do Persebaya
Zdarma
06.07.2026
z Academica
Zdarma
30.06.2026
z PAOK
Zdarma
30.06.2026
z Os Belenenses
Zdarma
30.06.2026
z Nea Salamis
Zdarma
30.06.2026
z Tondela
Zdarma
30.06.2026
z Academico Viseu
Zdarma
30.06.2026
z Petrolul
Zdarma
30.06.2026
z AD Fafe
Zdarma
30.06.2026
Vítěz
1
TITUL
Lusitânia Lourosa je fotbalový tým z Portugalsko, založený v roce 1924. Domácí zápasy se hrají na stadionu Estádio do Lusitânia FC, Lourosa s kapacitou 11 000 diváků. V tabulce soutěže Division2 je tým aktuálně na 1. místě s 17 body.