Doncaster Rovers
Anglie·Zal. 1879
#2
3PTS
2ODEHRÁNO
Stadion Eco-Power, Doncaster, South Yorkshire
15 231
Tráva
Aktuální forma
W
L
posledních 2 zápasůLeague One
37
13
16
41
55
9
Nejlepší výhra 3-0
Nejhorší prohra 0-4
Aktuální výsledky
H
1-0
W
H
1-0
W
A
0-2
W
A
1-0
L
H
1-3
L
Nadcházející
A
17/10/202614:00
H
20/10/202618:45
Brankáři(4)
GólyGAsistenceA
32
20 letEngland183 cm11 min
0
0
41
19 let
0
0
42
22 letNorthern Ireland
0
0
1
21 letEngland
0
0
Obránci(11)
GólyGAsistenceA
4
27 letEngland183 cm3960 min7
13
4
23
29 letEngland174 cm2496 min9
0
0
2
30 letEngland180 cm2350 min5
0
1
6
23 letIreland190 cm2265 min5
1
1
5
33 letEngland190 cm2226 min1
1
0
12
33 letIreland190 cm1056 min3
0
0
27
22 letIreland1009 min2
0
0
16
23 letEngland185 cm752 min1
0
0
40
19 letEngland179 cm8 min
0
0
3
32 letEngland179 cm
0
0
39
17 letEngland
0
0
Záložníci(13)
GólyGAsistenceA
15
28 letWales180 cm2146 min3
2
1
8
26 letEngland188 cm2139 min8
1
3
33
29 letEngland175 cm852 min1
1
0
20
21 letNorthern Ireland180 cm225 min1
0
0
48
17 letEngland
0
0
25
20 let
0
0
21
26 letEngland178 cm
0
0
46
0
0
19
25 letEngland
0
0
38
17 letEngland
0
0
37
20 letEngland176 cm
0
0
37
19 let
0
0
7
22 letEngland170 cm
0
0
Útočníci(9)
GólyGAsistenceA
22
26 letEngland177 cm2195 min12
0
3
9
29 letEngland182 cm1865 min4
5
1
14
40 letEngland175 cm1747 min4
7
1
47
30 letEngland190 cm1087 min
2
2
10
33 letEngland176 cm
0
0
43
17 let
0
0
19
22 let
0
0
9
35 letIreland188 cm
0
0
11
22 letIreland
0
0
League One
| # | Tým | P | W | D | L | GD | Pts | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +2 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +2 | 5 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +3 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +3 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +7 | 6 | ||
| 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | +2 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +6 | 6 | ||
| 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | +4 | 7 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 5 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 5 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +9 | 6 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | ||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +1 | 3 | ||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | +6 | 5 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 3 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +4 | 3 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +1 | 3 | ||
| 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | +1 | 5 | ||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | +1 | 3 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 3 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 4 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +3 | 4 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 4 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 3 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | -3 | 3 | ||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -4 | 2 | ||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | -3 | 0 | ||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 3 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 2 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -5 | 3 | ||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -4 | 3 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -2 | 3 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -2 | 2 | ||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 1 | ||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | -1 | 1 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 2 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -3 | 3 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -4 | 2 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | +1 | 3 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 1 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 1 | ||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 2 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -6 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -1 | 1 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 1 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 1 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -9 | 0 |
Bilance v sezóně
37
ODEHRÁNO
13
VÝHRY
8
REMÍZY
16
PROHRY
Góly
41
VSTŘELENÉ
55
OBDRŽENÉ
9
ČISTÁ KONTA
Průměr vstřelených 1.11
Průměr obdržených 1.49
Nejlepší výhra 3-0
Nejhorší prohra 0-4
Útok
457
64
167
Držení míče
49.0%51.0%
TÝMSOUPEŘI
Domácí vs hosté
7
VÝHRY DOMA
6
VÝHRY VENKU
z Spennymoor
Zdarma
02.10.2026
z Doncaster
Zdarma
30.09.2026
z Alfreton
Zdarma
05.09.2026
do Spennymoor
Zdarma
03.09.2026
z Lincoln
Zdarma
31.08.2026
do Rochdale
Zdarma
30.08.2026
z Spalding United
Zdarma
28.08.2026
z Aston Villa
Zdarma
25.08.2026
do Pontefract
Zdarma
16.08.2026
do Alfreton
Zdarma
06.08.2026
do Spalding United
Zdarma
31.07.2026
z Cheltenham
Zdarma
27.07.2026
do Salford
Zdarma
26.07.2026
do FC Halifax
Zdarma
26.07.2026
z Bristol Rovers
Zdarma
19.07.2026
do Tranmere
Zdarma
15.07.2026
z Partick Thistle
Zdarma
06.07.2026
z Blackpool
Zdarma
30.06.2026
z Ipswich
Zdarma
30.06.2026
z Huddersfield
Zdarma
30.06.2026
z Everton
Zdarma
30.06.2026
z Bradford City
Zdarma
30.06.2026
z Stoke
Zdarma
30.06.2026
do Sharp Billy
Zdarma
29.06.2026
do Close Ben
Zdarma
29.06.2026
do Northampton
Zdarma
29.06.2026
do Crewe
Zdarma
29.06.2026
do Scunthorpe
Zdarma
29.06.2026
do Everton
Zdarma
29.06.2026
do Solihull Moors
Zdarma
29.06.2026
Vítěz
2
TITULY
Vítěz
1
TITUL
Doncaster Rovers je fotbalový tým z Anglie, založený v roce 1879. Domácí zápasy se hrají na stadionu Stadion Eco-Power, Doncaster, South Yorkshire s kapacitou 15 231 diváků. V tabulce soutěže EFL Trophy je tým aktuálně na 2. místě s 3 body.