Tamis 63-79 Sloboda: výsledek, 25. 4. 2026
Tamis
63
vs
Sloboda
79
18+ | Sázejte zodpovědně
Konec
63:79
Q1
16
14
Q2
16
24
Q3
11
21
Q4
20
20
Bilance v sezóně
Tamis
Sloboda
V - P
0 - 2
0 - 0
Zápasy
2
0
Body/zápas
82.5
0.0
Obdr./zápas
92.5
0.0
Vzájemné zápasy
Tamis
0
Remízy
0
3 odehráno
Sloboda
3
0%100%
Předchozí vzájemné zápasy
25.04.2026Serbia: First League
Tamis
63 - 79
Sloboda10.01.2026Serbia: First League
Sloboda
75 - 55
Tamis18.04.2025Serbia: First League
Tamis
85 - 87
SlobodaPromotion - Superleague
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sloboda Uzice Superleague | 2 | 2 | 0 | 178 | 151 | +27 | 100.0% | |
2 | Kolubara Superleague | 2 | 2 | 0 | 161 | 141 | +20 | 100.0% |
Superleague
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Vojvodina Novi Sad | 2 | 2 | 0 | 160 | 150 | +10 | 100.0% | |
4 | Radnicki | 2 | 2 | 0 | 180 | 173 | +7 | 100.0% | |
5 | Sloboda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | |
5 | Cacak 94 | 2 | 2 | 0 | 166 | 159 | +7 | 100.0% | |
6 | Zlatibor | 2 | 1 | 1 | 185 | 158 | +27 | 50.0% | |
7 | Borac Zemun | 2 | 1 | 1 | 167 | 154 | +13 | 50.0% | |
8 | Mladost Zemun | 2 | 1 | 1 | 157 | 150 | +7 | 50.0% | |
9 | Konstantin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | |
9 | Hercegovac | 2 | 1 | 1 | 145 | 142 | +3 | 50.0% | |
10 | Sloga | 2 | 1 | 1 | 180 | 196 | -16 | 50.0% | |
11 | Dynamic | 2 | 1 | 1 | 156 | 172 | -16 | 50.0% | |
12 | OKK Beograd | 2 | 0 | 2 | 173 | 177 | -4 | 0.0% | |
13 | BKK Radnicki | 2 | 0 | 2 | 146 | 157 | -11 | 0.0% | |
14 | KK Metalac | 2 | 0 | 2 | 151 | 163 | -12 | 0.0% |
Relegation
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | Vršac Relegation | 30 | 10 | 20 | 2643 | 2687 | -44 | 33.3% | |
15 | Tamis Relegation | 2 | 0 | 2 | 165 | 185 | -20 | 0.0% | |
16 | Sombor BC Relegation | 30 | 5 | 25 | 2394 | 2713 | -319 | 16.7% | |
16 | KK Nis Relegation | 2 | 0 | 2 | 130 | 172 | -42 | 0.0% |
Relegation
Klepnutím na sérii zobrazíte výsledky zápasů · PF = body vstřelené · PA = body obdržené
Pravděpodobnost výhry
Tamis
0%
Sloboda
0%