Basquet Girona 82-77 Joventut Badalona: výsledek, 29. 5. 2026
Basquet
Girona
82
vs
JB
Joventut
Badalona
77
18+ | Sázejte zodpovědně
Konec
82:77
JoventutBadalona
Q1
21
18
Q2
23
24
Q3
26
10
Q4
12
25
Bilance v sezóně
Girona
Badalona
V - P
1 - 2
1 - 2
Zápasy
3
3
Body/zápas
84.7
91.0
Obdr./zápas
103.3
92.7
Vzájemné zápasy
Basquet Girona
2
Remízy
0
3 odehráno
Joventut Badalona
1
67%33%
Předchozí vzájemné zápasy
11.09.2026World: Club Friendly
Joventut Badalona
95 - 84
Basquet Girona29.05.2026Spain: ACB
Basquet Girona
82 - 77
Joventut Badalona18.01.2026Spain: ACB
Joventut Badalona
71 - 74
Basquet GironaPromotion - ACB (Play Offs: Quarter-finals)
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baskonia ACB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 3 | 0 | 309 | 248 | +61 | 100.0% | |
2 | Real Madrid ACB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 3 | 0 | 323 | 277 | +46 | 100.0% | |
3 | Breogan ACB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 3 | 0 | 326 | 291 | +35 | 100.0% | |
4 | Bilbao ACB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 2 | 1 | 304 | 283 | +21 | 66.7% | |
5 | Tenerife ACB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 2 | 1 | 250 | 233 | +17 | 66.7% | |
6 | Barcelona ACB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 2 | 1 | 302 | 287 | +15 | 66.7% | |
7 | Basket Zaragoza ACB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 2 | 1 | 255 | 248 | +7 | 66.7% | |
8 | Obradoiro CAB ACB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 2 | 1 | 288 | 288 | 0 | 66.7% |
ACB (Play Offs: Quarter-finals)
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Valencia | 3 | 1 | 2 | 283 | 276 | +7 | 33.3% | |
10 | San Pablo Burgos | 3 | 1 | 2 | 278 | 275 | +3 | 33.3% | |
11 | Unicaja | 3 | 1 | 2 | 254 | 253 | +1 | 33.3% | |
12 | Joventut Badalona | 3 | 1 | 2 | 273 | 278 | -5 | 33.3% | |
13 | Forca Lleida | 3 | 1 | 2 | 275 | 285 | -10 | 33.3% | |
14 | Murcia | 3 | 1 | 2 | 254 | 268 | -14 | 33.3% | |
15 | Leyma Coruna | 3 | 1 | 2 | 276 | 312 | -36 | 33.3% | |
16 | Basquet Girona | 3 | 1 | 2 | 254 | 310 | -56 | 33.3% |
Relegation - Primera FEB
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | Gran Canaria Primera FEB | 34 | 10 | 24 | 2764 | 2932 | -168 | 29.4% | |
17 | MoraBanc Andorra Primera FEB | 3 | 0 | 3 | 244 | 278 | -34 | 0.0% | |
18 | Manresa Primera FEB | 3 | 0 | 3 | 270 | 328 | -58 | 0.0% | |
18 | Granada Primera FEB | 34 | 6 | 28 | 2848 | 3153 | -305 | 17.6% |
Primera FEB
Klepnutím na sérii zobrazíte výsledky zápasů · PF = body vstřelené · PA = body obdržené
Pravděpodobnost výhry
Basquet Girona
50%
Joventut Badalona
50%