Maroussi 79-82 Mykonos: výsledek, 10. 10. 2026
M
Maroussi
79
vs
Mykonos
82
18+ | Sázejte zodpovědně
Konec
Maroussi
79:82
Q1
22
21
Q2
20
15
Q3
21
28
Q4
16
18
Bilance v sezóně
Maroussi
Mykonos
V - P
0 - 2
1 - 1
Zápasy
2
2
Body/zápas
74.5
83.5
Obdr./zápas
86.5
83.5
Vzájemné zápasy
Maroussi
0
Remízy
0
2 odehráno
Mykonos
2
0%100%
Předchozí vzájemné zápasy
21.03.2026Greece: Basket League
Maroussi
94 - 103
Mykonos02.11.2025Greece: Basket League
Mykonos
77 - 75
MaroussiPromotion - Basket League (Play Offs: Quarter-finals)
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AS Karditsas Basket League (Play Offs: Quarter-finals) | 2 | 2 | 0 | 159 | 142 | +17 | 100.0% | |
2 | PAOK Basket League (Play Offs: Quarter-finals) | 2 | 2 | 0 | 174 | 158 | +16 | 100.0% | |
3 | Peristeri Basket League (Play Offs: Quarter-finals) | 2 | 2 | 0 | 185 | 177 | +8 | 100.0% | |
4 | Aris Basket League (Play Offs: Quarter-finals) | 2 | 1 | 1 | 156 | 132 | +24 | 50.0% | |
5 | AEK Atény Basket League (Play Offs: Quarter-finals) | 2 | 1 | 1 | 149 | 158 | -9 | 50.0% | |
6 | Kolossos Rhodes Basket League (Play Offs: Quarter-finals) | 2 | 1 | 1 | 174 | 174 | 0 | 50.0% | |
7 | Mykonos Basket League (Play Offs: Quarter-finals) | 2 | 1 | 1 | 167 | 167 | 0 | 50.0% | |
8 | Panathinaikos Basket League (Play Offs: Quarter-finals) | 2 | 2 | 0 | 187 | 133 | +54 | 100.0% |
Basket League (Play Offs: Quarter-finals)
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Olympiacos | 2 | 2 | 0 | 177 | 151 | +26 | 100.0% | |
10 | Iraklis | 2 | 0 | 2 | 157 | 169 | -12 | 0.0% | |
11 | Promitheas | 2 | 0 | 2 | 147 | 178 | -31 | 0.0% | |
12 | Vikos | 2 | 0 | 2 | 148 | 188 | -40 | 0.0% | |
13 | Maroussi | 2 | 0 | 2 | 149 | 173 | -24 | 0.0% |
Relegation - Elite League
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | Panionios Elite League | 24 | 6 | 18 | 1861 | 2054 | -193 | 25.0% | |
14 | Lefkadas Elite League | 2 | 0 | 2 | 148 | 177 | -29 | 0.0% |
Elite League
Klepnutím na sérii zobrazíte výsledky zápasů · PF = body vstřelené · PA = body obdržené
Pravděpodobnost výhry
Maroussi
0%
Mykonos
100%