Plunges Olimpas 98-89 Omega-Tauras: výsledek, 14. 3. 2026
Plunges
Olimpas
98
vs
Omega-Tauras
89
18+ | Sázejte zodpovědně
Konec
98:89
Q1
26
20
Q2
33
21
Q3
17
17
Q4
22
31
Série
Olimpas
2
Série
Olimpas vede 2-1
Omega-Tauras
1
| Zápas | Datum | Domácí | Skóre | Hosté |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 18/10/2025 | Olimpas | 100 - 107 | Omega-Tauras |
| 2 | 20/12/2025 | Omega-Tauras | 89 - 98 | Olimpas |
| 3 | 10/10/2026 | Omega-Tauras | 82 - 93 | Olimpas |
| 4 | 12/12/2026 | Olimpas | Not Started | Omega-Tauras |
Bilance v sezóně
Olimpas
Omega-Tauras
V - P
2 - 2
3 - 1
Zápasy
4
4
Body/zápas
86.5
96.0
Obdr./zápas
87.3
86.3
Vzájemné zápasy
Plunges Olimpas
2
Remízy
0
3 odehráno
Omega-Tauras
1
67%33%
Předchozí vzájemné zápasy
14.03.2026Lithuania: NKL
Plunges Olimpas
98 - 89
Omega-Tauras20.12.2025Lithuania: NKL
Omega-Tauras
89 - 98
Plunges Olimpas18.10.2025Lithuania: NKL
Plunges Olimpas
100 - 107
Omega-TaurasPromotion - NKL (Winners stage)
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Suduva-Mantinga NKL (Winners stage) | 2 | 2 | 0 | 193 | 174 | +19 | 100.0% | |
2 | Vytis VDU NKL (Winners stage) | 2 | 2 | 0 | 178 | 173 | +5 | 100.0% | |
3 | Jurbarkas NKL (Winners stage) | 4 | 4 | 0 | 377 | 286 | +91 | 100.0% | |
4 | Telsiai NKL (Winners stage) | 4 | 4 | 0 | 337 | 280 | +57 | 100.0% | |
5 | BC Olimpas Palanga NKL (Winners stage) | 4 | 3 | 1 | 361 | 314 | +47 | 75.0% | |
6 | Omega-Tauras NKL (Winners stage) | 4 | 3 | 1 | 384 | 345 | +39 | 75.0% | |
7 | Vilkaviskis NKL (Winners stage) | 3 | 2 | 1 | 272 | 248 | +24 | 66.7% | |
8 | Ukmerges Stekas NKL (Winners stage) | 4 | 2 | 2 | 368 | 352 | +16 | 50.0% |
NKL (Winners stage)
NKL (Losers stage)
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Neptunas 2 NKL (Losers stage) | 4 | 2 | 2 | 320 | 310 | +10 | 50.0% | |
10 | Silute NKL (Losers stage) | 4 | 2 | 2 | 302 | 303 | -1 | 50.0% | |
11 | Plunges Olimpas NKL (Losers stage) | 4 | 2 | 2 | 346 | 349 | -3 | 50.0% | |
12 | Zalgiris Kaunas 2 NKL (Losers stage) | 4 | 2 | 2 | 396 | 401 | -5 | 50.0% | |
13 | Alytaus Patriotai NKL (Losers stage) | 4 | 1 | 3 | 317 | 366 | -49 | 25.0% | |
14 | Mazeikiai NKL (Losers stage) | 4 | 1 | 3 | 279 | 332 | -53 | 25.0% | |
15 | Kedainiai BC NKL (Losers stage) | 4 | 1 | 3 | 298 | 354 | -56 | 25.0% | |
16 | Kauno Atletas NKL (Losers stage) | 3 | 0 | 3 | 229 | 272 | -43 | 0.0% | |
17 | Rytas 2 NKL (Losers stage) | 4 | 0 | 4 | 321 | 368 | -47 | 0.0% | |
18 | Kretinga NKL (Losers stage) | 4 | 0 | 4 | 321 | 372 | -51 | 0.0% |
NKL (Losers stage)
Klepnutím na sérii zobrazíte výsledky zápasů · PF = body vstřelené · PA = body obdržené
Pravděpodobnost výhry
Plunges Olimpas
40%
Omega-Tauras
60%