Anadolu Efes vs Beşiktaş: kurzy, 22. 10. 2026
18+ | Sázejte zodpovědně
Výskok: 19:30
Bilance v sezóně
Efes
Beşiktaş
V - P
2 - 4
3 - 3
Zápasy
6
6
Body/zápas
82.0
92.3
Obdr./zápas
85.0
92.5
Vzájemné zápasy
Anadolu Efes
2
Remízy
0
3 odehráno
Beşiktaş
1
67%33%
Předchozí vzájemné zápasy
27.09.2026Turkey: Super Lig
Anadolu Efes
95 - 81
Besiktas15.03.2026Turkey: Super Lig
Anadolu Efes
89 - 80
Besiktas20.02.2026Turkey: Turkish Cup
Besiktas
91 - 82
Anadolu EfesPromotion - Euroleague (Play Offs: Quarter-finals)
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Panathinaikos Euroleague (Play Offs: Quarter-finals) | 6 | 5 | 1 | 528 | 438 | +90 | 83.3% | |
2 | Fenerbahçe Euroleague (Play Offs: Quarter-finals) | 6 | 5 | 1 | 501 | 447 | +54 | 83.3% | |
3 | Olympiacos Euroleague (Play Offs: Quarter-finals) | 6 | 5 | 1 | 564 | 524 | +40 | 83.3% | |
4 | Valencia Euroleague (Play Offs: Quarter-finals) | 6 | 4 | 2 | 583 | 537 | +46 | 66.7% | |
5 | Crvena Zvezda Meridianbet Euroleague (Play Offs: Quarter-finals) | 6 | 4 | 2 | 485 | 457 | +28 | 66.7% | |
6 | Hapoel Tel Aviv Euroleague (Play Offs: Quarter-finals) | 6 | 4 | 2 | 540 | 520 | +20 | 66.7% |
Euroleague (Play Offs: Quarter-finals)
Promotion - Euroleague (Play-in)
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Virtus Bologna Euroleague (Play-in) | 6 | 4 | 2 | 525 | 518 | +7 | 66.7% | |
8 | Dubai Euroleague (Play-in) | 6 | 4 | 2 | 490 | 493 | -3 | 66.7% | |
8 | Monaco Euroleague (Play-in) | 37 | 21 | 16 | 3312 | 3197 | +115 | 56.8% | |
9 | Real Madrid Euroleague (Play-in) | 6 | 3 | 3 | 554 | 531 | +23 | 50.0% | |
10 | Barcelona Euroleague (Play-in) | 6 | 3 | 3 | 534 | 525 | +9 | 50.0% |
Euroleague (Play-in)
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | Beşiktaş | 6 | 3 | 3 | 554 | 555 | -1 | 50.0% | |
12 | Partizan Mozzart Bet | 6 | 3 | 3 | 466 | 471 | -5 | 50.0% | |
13 | Anadolu Efes | 6 | 2 | 4 | 492 | 510 | -18 | 33.3% | |
14 | Zalgiris Kaunas | 6 | 2 | 4 | 490 | 517 | -27 | 33.3% | |
15 | Bayern | 6 | 2 | 4 | 521 | 552 | -31 | 33.3% | |
16 | Maccabi Tel Aviv | 6 | 2 | 4 | 509 | 540 | -31 | 33.3% | |
17 | Lyon-Villeurbanne | 6 | 2 | 4 | 527 | 572 | -45 | 33.3% | |
18 | Paris | 6 | 1 | 5 | 504 | 545 | -41 | 16.7% | |
19 | Olimpia Milano | 6 | 1 | 5 | 504 | 559 | -55 | 16.7% | |
20 | Baskonia | 6 | 1 | 5 | 504 | 564 | -60 | 16.7% |
Klepnutím na sérii zobrazíte výsledky zápasů · PF = body vstřelené · PA = body obdržené
Efes
Beşiktaş
18+ | Kurzy se mohou měnit | Sázejte zodpovědně
Pravděpodobnost výhry
Anadolu Efes
64%
Beşiktaş
36%