San Lorenzo 107-103 Platense: výsledek, 19. 3. 2026
San
Lorenzo
107
vs
Platense
103
18+ | Sázejte zodpovědně
Konec
107:103
Q1
24
25
Q2
29
26
Q3
23
21
Q4
31
31
Série
Lorenzo
0
Série
Platense vede 1-0
Platense
1
| Zápas | Datum | Domácí | Skóre | Hosté |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 03/11/2025 | Platense | 101 - 78 | Lorenzo |
| 2 | 28/10/2026 | Lorenzo | Not Started | Platense |
Bilance v sezóně
Lorenzo
Platense
V - P
1 - 1
2 - 2
Zápasy
2
4
Body/zápas
87.0
80.3
Obdr./zápas
82.5
84.5
Vzájemné zápasy
San Lorenzo
1
Remízy
0
3 odehráno
Platense
2
33%67%
Předchozí vzájemné zápasy
18.03.2026Argentina: Liga A
San Lorenzo
107 - 103
Platense03.11.2025Argentina: Liga A
Platense
101 - 78
San Lorenzo22.04.2025Argentina: Liga A
San Lorenzo
73 - 78
PlatensePromotion - Liga A (Play Offs: Quarter-finals)
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Quimsa Liga A (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 3 | 0 | 282 | 240 | +42 | 100.0% | |
2 | Peñarol Liga A (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 3 | 0 | 238 | 219 | +19 | 100.0% | |
3 | Regatas Liga A (Play Offs: Quarter-finals) | 1 | 1 | 0 | 73 | 63 | +10 | 100.0% | |
4 | Racing de Chivilcoy Liga A (Play Offs: Quarter-finals) | 4 | 3 | 1 | 356 | 347 | +9 | 75.0% |
Liga A (Play Offs: Quarter-finals)
Promotion - Liga A (Play Offs: 1/8-finals)
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Obras Sanitarias Liga A (Play Offs: 1/8-finals) | 35 | 21 | 14 | 2845 | 2759 | +86 | 60.0% | |
5 | Gimnasia Liga A (Play Offs: 1/8-finals) | 6 | 4 | 2 | 479 | 465 | +14 | 66.7% | |
6 | Argentino Liga A (Play Offs: 1/8-finals) | 3 | 2 | 1 | 243 | 234 | +9 | 66.7% | |
7 | Atenas Liga A (Play Offs: 1/8-finals) | 3 | 2 | 1 | 259 | 256 | +3 | 66.7% | |
8 | Instituto de Cordoba Liga A (Play Offs: 1/8-finals) | 3 | 2 | 1 | 241 | 240 | +1 | 66.7% | |
9 | Platense Liga A (Play Offs: 1/8-finals) | 4 | 2 | 2 | 321 | 338 | -17 | 50.0% | |
10 | San Lorenzo Liga A (Play Offs: 1/8-finals) | 2 | 1 | 1 | 174 | 165 | +9 | 50.0% | |
11 | Olimpico Liga A (Play Offs: 1/8-finals) | 3 | 1 | 2 | 254 | 253 | +1 | 33.3% | |
12 | La Unión Liga A (Play Offs: 1/8-finals) | 3 | 1 | 2 | 244 | 252 | -8 | 33.3% |
Liga A (Play Offs: 1/8-finals)
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | Lanús | 3 | 1 | 2 | 218 | 234 | -16 | 33.3% | |
14 | Boca Juniors | 3 | 1 | 2 | 272 | 271 | +1 | 33.3% | |
15 | Ferro | 4 | 1 | 3 | 345 | 359 | -14 | 25.0% | |
15 | Unión de Santa Fe | 36 | 13 | 23 | 2933 | 3017 | -84 | 36.1% | |
16 | Independiente de Oliva | 1 | 0 | 1 | 92 | 97 | -5 | 0.0% |
Liga A (Play Out)
| # | Tým | GP | W | L | PF | PA | +/- | Výhry% | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | San Martin Liga A (Play Out) | 3 | 0 | 3 | 275 | 289 | -14 | 0.0% | |
18 | Obera TC Liga A (Play Out) | 4 | 0 | 4 | 289 | 333 | -44 | 0.0% |
Liga A (Play Out)
Klepnutím na sérii zobrazíte výsledky zápasů · PF = body vstřelené · PA = body obdržené
Pravděpodobnost výhry
San Lorenzo
50%
Platense
50%